ورق اجدار

ورق اجدار

ورق اجدار

در ادیشا ، حدود یک سوم از 56 معدن سنگ آهن هنوز بسته شده اند

یک بازار بزرگ سنگ آهن جهانی ممکن است از منبع غیرمترقبه ای بی بهره باشد زیرا این کشور ، که سومین صادر کننده بزرگ این فلز است ، به دلیل کاهش تولید داخلی ، به یک وارد کننده بزرگ تبدیل می شود.

یک مدیر اجرایی در یک گروه تأثیرگذار صنعت گفت: این کشور ممکن است در طول سه سال آینده بیش از 45 میلیون تن حمل و نقل کند زیرا تولید سنگ آهن خانگی تولید شده از نیاز داخلی به تولید فولاد کم می شود.

داده های دولت نشان می دهد که هند فقط 0.37 میلیون تن مواد اولیه تولید فولاد در سال 2013/14 وارد کرده است. اما در حال حاضر JSW Steel ، سومین سازنده داخلی آلیاژ ، اعلام کرده است که در سال 2014/15 6 میلیون تن سنگ آهن در برابر صفر سال قبل وارد خواهد کرد.

باسانت پوددار ، نایب رئیس فدراسیون صنایع معدنی هند ، تنها گروه صنعت ، گفت: "چاره‌ای جز واردات برای رفع این کمبود نداریم. ما در هر سال مالی بین سه تا 10 سال بین 10 تا 15 میلیون تن را جستجو می کنیم." برای شرکت های معدن در کشور ، از طریق تلفن به رویترز گفت.

پوددار گفت: "این معدن در سراسر هند بسته می شود ، از کارناتاکا ، گوا ، اودیسا و جارکند شروع به ایجاد اختلال گسترده برای تأمین کرده است."

به دنبال سرکوب معادن غیرقانونی توسط دیوان عالی و دولت ، به ترتیب در سالهای 2011 و 2012 مین معادن در مناطق مهم سنگ آهن کارناتاکا و گوا ممنوع شد. امسال به دنبال محدودیت هایی که دولت در مورد تجدید مجوزهای استخراج معادن از آن وضع کرده بود ، چندین معدن در کشور برتر تولید ادیشا و نیز در جهخند بسته شد.

در حالی که این ممنوعیت ها از زمان برداشته شده است ، تأخیر در شروع مجدد عملیات معدنکاری در گوا و کارناتاکا و آخرین بسته شدن معادن در ایالت های دیگر ، تأمین منابع محلی محلی آهن را محدود کرده است.

براساس اعلام دفتر معادن هند ، این اختلال باعث شده است که تولید سنگ آهن هند به 152 میلیون تن در سال منتهی به 31 مارس ، از حدود 218 میلیون نفر در سال 2010/10 برسد.

چشم انداز تقاضای بیشتر از صنعت داخلی در فرصتی مناسب برای معدنچیان سنگ آهن جهانی است که حاشیه های آنها با افت 40 درصدی قیمت سنگ آهن در سال جاری کاهش یافته است.

هفته گذشته سنگ آهن به 81.90 دلار در هر تن سقوط کرد که کمترین میزان آن از سپتامبر 2009 است.

Poddar گفت ، بخش عمده ای از واردات هند ممکن است از استرالیا و آفریقای جنوبی حاصل شود و بعید است از برزیل جایی که محموله ها معمولاً در کشتی های بزرگ انجام می شود ، باشد. وی گفت: "بنادر هند برای حمل کشتی های بزرگ آماده نیستند."

اما حجم بالقوه واردات برای جذب کل سطح جهانی پیش بینی شده کافی نخواهد بود. مورگان استنلی که امسال مازاد جهانی 79 میلیون تن را تجربه می کند و در سال 2015 به 158 میلیون تن می رسد ، انتظار دارد که این قیمت به 70 دلار کاهش یابد.

علاوه بر این ، هرگونه تسکین از تقاضای داخلی ممکن است موقتی باشد ، زیرا این کمبود به دلیل اقدامات سیاست های دولت است که در نهایت می تواند برعکس شود.

مسیر بوروکراتیک

پوددار گفت: در حال حاضر به دلیل مسیری طولانی بوروکراتیک برای تجدید اجاره معادن ، عملیات از سرگیری کند بوده است.

پوددار که صاحب شرکتهای معدنی است ، گفت: تنها 22 معدن از 122 معبر واجد شرایط شروع مجدد در کارناتاکا ، کار خود را از سر گرفته اند ، که دارای پنج معدن در ایالت است که دارای ظرفیت ترکیبی 1.2 میلیون تن است اما همچنان خاموش مانده است. معادن در گوا بازگشایی نشده اند.

در ادیشا ، حدود یک سوم از 56 معدن سنگ آهن هنوز بسته شده اند و در Jharkhand ، سومین تولید کننده بزرگ در سال مالی گذشته ، 12 از 17 معدن خاموش است.

هند سومین صادر کننده سنگ آهن در جهان بود تا اینکه هزینه های بالاتر به همراه ممنوعیت های استخراج معادن طی دو سال گذشته 85 درصد یا 100 میلیون تن کاهش محموله ها را کاهش داد.

در اثر کمبود عرضه محلی ، قیمت سنگ آهن در کشور درحال نقض ضعف جهانی است.

دررو گوئل ، مدیر شریک مشاور در صنعت SteelMint گفت: در ادیشا ، 63 درصد سنگ آهن با درجه یک در حدود 105 دلار در هر تن ، از جمله مالیات و حق امتیاز ، برای صادرات هزینه می شود ، یعنی فراتر از قیمت فعلی بازار جهانی 67 تا 68 دلار.

GoelSushim Banerjee گفت ، اما معدنچیان سود 15 تا 20 دلاری در هر تن را با همان درجه به فولادسازان محلی می فروشند.
هفته گذشته بحث کردیم که نه تنها رشد تولید ناخالص داخلی بلکه ترکیب تولید ناخالص داخلی نیز بر مصرف فولاد تأثیر می گذارد. سهم نزدیک به رکود در بخش های ثانویه و تولید چیزی است که رشد مصرف فولاد در هند را کاهش می دهد.

همچنین تصور گسترده ای وجود دارد که اگرچه روابط بین فولاد و تولید ناخالص داخلی یک عامل کشش بلند مدت (براساس سری گذشته) را فراهم می کند که برای پیش بینی تقاضای آینده برای فولاد استفاده می شود ، اما نقطه انعطاف پذیری در رشد تولید ناخالص داخلی وجود دارد. نمودار که رابطه نوسان سالانه بین مصرف فولاد و رشد تولید ناخالص داخلی را توضیح می دهد. اگر رشد تولید ناخالص داخلی از این آستانه فراتر رود ، رشد مصرف فولاد به دلیل بالاتر بودن کشش تولید ناخالص داخلی بیشتر خواهد بود و اگر تولید ناخالص داخلی از زیر سطح پایین بیاید ، مصرف فولاد با سرعت بسیار بیشتری کاهش می یابد. این فرضیه منشأ آن را به یک تئوری دیگر در مورد ارتباط مصرف فولاد با رشد درآمد سرانه یک کشور با حد آستانه 1000 دلار مدیون است که استثنائات زیادی داشته و زیاد مورد بحث قرار نمی گیرد.

از نظر تاریخی برخی نمونه ها را می توان نقل کرد


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۴:۴۹ | نویسنده : picklingplate | نظرات (0)نظرات (0)

سفارش بازدید گوگل در شیک رنک | سفارش ورودی گوگل از شیک رنک

به گفته شیک رنک یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین فاکتور های سئو و ارتقا رتبه سایت، سرویس های ورودی گوگل می باشد.
افزایش ورودی گوگل بیش از 70 درصد در ارتقا رتبه و افزایش سئو و افزایش رتبه وب سایت تاثیر گذار است حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند.
 
 
 
 
زیرا سرویس های ورودی گوگل به سایت ها اعتبار می بخشند تا اینکه سایت ها در زمان پس دادن آزمون یا رقابت قادر باشند با کلمه کلیدی هدف ، نمره خوبی از گوگل دریافت کند و در نتایج برتر گوگل سخنی برای گفتن داشته باشد .
 
 
 
ورودی گوگل از دید گوگل؟
 
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد به طرز شگفت انگیزی رتبه سایت را با کلمه کلیدی فوق افزایش می دهد در نتیجه با دریافت کلیک بیشتر منجر به فروش مناسب و کسب جایگاه بالاتر در نتایج گوگل و میان رقبا بدرخشند این فرایند بکلی باعث افزایش نرخ کلید یا ctr در کلمات کلیدی سایت می گردد.
 
 
 
 
افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz
 
 
 
دیگر اثرات ورودی گوگل پیشرفته یا زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانیه ای
 
بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا
 
 
 
 
بیشتر وب مستران اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن ارتقا دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود بهره می گیرند.
 
 
 
چرا سفارش ورودی گوگل در شیک رنک؟
 
با سفارش سرویس های افزایش ورودی گوگل از شیک رنک براحتی می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در ارتقا جایگاه سایت ها در نتایج گوگل در پی خواهد داشت کافیست حتی یکبار از همین امروز با سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک آغاز کنید .
 
 
 
در سفارشات ورودی گوگل از 198 هزار تومان به بالا دارای سرویس هدیه ارتقا فوری رنک الکسا ایران بهرمند شوید .
مثلا به ازای هر سفارش 198 تومانی از سرویس های ورودی گوگل 1000 IP ویژه جهت ارتقا رنک الکسا ایران طی 24 ساعت از زمان خرید برای همان سفارش مشتریان گرامی اعطا و فعال می گردد .
 
 
 
پیشنهاد شیک رنک قبل از خرید ورودی گوگل
 
در صورتی که عمر وب سایت شما کمتر از یک سال می گذرذ، بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید.
مثال: خرید ورودی گوگل شیک رنک
 
این استراتژی جهت ارتقا رتبه کلمه کلیدی وب سایت شما بسیار تاثیر گذار و مفید است اما اگر وب سایت شما بیش از 1 سال سن دارد می توانید از کلمات کلیدی مادر به تنهایی استفاده کنید، در حالت کلی بهتر است تعداد لینک صفحات + کلمات کلیدی بیشتر و ورودی کمتری داشته باشید و بصورت پلکانی مثلا هفتگی یا ماهانه و... تعداد ورودی را افزایش دهید در این حالت ورودی های گوگل دریافتی طبیعی شناخته می شود و همین امر موجب افزایش ضریب اعتماد گوگل و افزایش رتبه وب سایت تان می گردد .
 
 
سوالات متداول
من ورودی گوگل خریداری کردم اما نتیجه ای نگرفتم چه پیشنهاد بهتری دارید؟
 
با خرید ورودی گوگل به شکل اصولی و طبیعی یعنی در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand و عبارت های مرتبط خود بشدت استفاده نمایید و از خرید ورودی گوگل صرفا با کلمه کلیدی مادر تا زمان نتیجه گیری به ندرت استفاده کنید و به جای آن روی برند سایت خود، و کلمات کلیدی در کنار هم استفاده کنید.
 
اکثر سایت هایی موفقی که به طور طبیعی برندینگ شده اند با سرمایه گذاری میلیاردی و در نهایت با همین روش اصولی یعنی خرید ورودی گوگل با کلمات کلیدی به همراه برند و کیبوردهای مرتبط با ترکیب یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد .
 
 
 
آیا سرویس های ورودی گوگل با IP غیر تکرار هستند؟
 
بله در سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک کلیه ورودی های ارسالی یونیک و غیر تکراری می باشند.
 
 
 
آیا میتوانم پکیج 10,000 هزار ورودی روزانه ورودی گوگل خریداری کنم؟ ضرر ندارد؟
 
همانطور که در پیشنهاد قبل از خرید ورودی گوگل پیشنهاد کردیم (بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید) با این شرایط بلامانع است و می توانید با عبارت برند کیبورد های همراه با برند به تعداد نامحدود ورودی گوگل خریداری کنید.
 
 
 
سرویس های ورودی های گوگل در چه ساعات ارسال می شوند؟
 
سرویس های ورودی گوگل شیک رنک روزانه طی 24 ساعت در شبانه روز تقسیم و ارسال می شوند .
 
 
 
آیا شروع ناگهانی مثلا 10,000 هزار ورودی گوگل و قطع ناگهانی آن، تاثیر منفی دارد؟
 
خیر! اگر با نام برندتان همراه با کلمات کلیدی و برند دار باشد مانند: (افزایش ورودی گوگل شیک رنک) کاملا طبیعی است.
 
 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۴ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۳:۵۵ | نویسنده : picklingplate | نظرات (0)نظرات (0)

خرید بک لینک ارزان در شیک رنک | خرید بک لینک ارزان شیک رنک

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۴ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۶:۲۳ | نویسنده : picklingplate | نظرات (0)نظرات (0)

آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 
یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

 

بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

 

از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

 

رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

 

مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

 

منبع


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۷:۱۱:۴۳ | نویسنده : picklingplate | نظرات (0)نظرات (0)

پروژه لینک سازی داخلی

پروژه لینک سازی داخلی سایت

اگر استراتژی هدفمندی برای لینک سازی داخلی سایت خود نداشته اید، متاسفانه دیر یا زود سایت شما در آخرین صفحه از نتایج گوگل خواهد بود. !

در صورتی که هر کدام از صفحات سایت شما فاقد هرگونه لینک داخلی باشند از نظر گوگل به عنوان صفحه بی هویت یا Orphan Pages شناخته می شود.

همین امروز با سرمایه گذاری در پروژه سئو لینک سازی داخلی میتوانید جریان زندگی را برای همیشه در سایت خود را مجدد فعال کنید.

 

گوگل تاکنون بیش از 250 فاکتور مهم برای رتبه بندی سایت ها در نظر گرفته است که در بین تمامی این فاکتور ها، لینک سازی یا Link Building به شدت می درخشد و جز برترین فاکتور های مهم رتبه بندی در گوگل می باشد .

لینک سازی داخلی سایت گنجینه پنهان و ستون فقرات سئو سایت می باشد چون تاکنون تحت هیچ عنوانی نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

صفحات جدید زمانی توسط ربات های گوگل بررسی می شوند که از صفحه ای ایندکس شده، میانبری بین صفحات ایجاد شده باشد.

هدف گوگل در استفاده از لینک های داخلی دسترسی راحت به محتوای جدید و درک ارزشمندی یک صفحه در سایت است مثلا سایتی محتوای تازه ای ایجاد کرده اما هیچ لینک داخلی از سایر صفحات سایت برای آن ایجاد نشده باشد ربات های خزنده گوگل هیچوقت متوجه صفحه جدید سایت نمی شوند و  هیچ اتفاق خاصی برای جایگاه و رتبه سایت رخ نمیدهد.

لینک سازی داخلی سایت نوعی سیگنال مثبت برای موتورهای جستجوست که این صفحه سایت اهمیت بالایی دارد.

منبع شیک رنک


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۹:۲۳ | نویسنده : picklingplate | نظرات (0)نظرات (0)

سازندگان فولادهای هند

عرشه ها تقریباً برای کنسرسیوم سازندگان فولادهای هند AFISCO روشن است تا مذاکرات نهایی را با افغانستان درمورد یک برنامه سرمایه گذاری کوتاه مدت 7000 روپیه پس از تصویب وزن ورق گالوانیزه یک قانون جدید معدنکاری در کابل آغاز کنند.
پس از برنده شدن در مناقصه ها برای سه معدن سنگ آهن در حاجیگک در سال 2011 ، کنسرسیومی از هفت سازنده فولاد هندی به رهبری SAIL پیشنهاد 10.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری در افغانستان برای راه اندازی کارخانه فولاد 6.2 mtpa در دو فاز مساوی به همراه نیروگاه 800 مگاوات علاوه بر ایجاد زیرساخت های مورد نیاز.

 با این حال ، AFISCO پیشنهادی اصلاح شده را ارائه داده است که متعاقباً پیشنهاد سرمایه گذاری خود را به حدود 1.14 میلیارد دلار برای احداث کارخانه فولاد 1.5 mtpa و ایجاد زیرساخت های لازم جهت کاهش آسیب پذیری پروژه ارسال کرده است. پس از تصویب قانون جدید معادن توسط دولت ، یک کمیته بین وزارتخانه   وزن ورق گالوانیزه افغانستان پیشنهاد کرده بود که مذاکرات را با AFISCO از طریق پیشنهاد پیشنهادی اصلاح شده دوباره آغاز کند.

معاون وزیر معادن و نفت افغانستان گفت: "قانون جدید معدن تقریباً دو ماه به تصویب مجلس رسیده است. اکنون ، طبق قانون اساسی ما ، باید توسط رئیس جمهور امضا شود. این می توان وزن ورق گالوانیزه در یک ماه یا همین حدود انجام شود." جمیل هارس در حاشیه یک رویداد Assocham در اینجا گفت.

هارس گفت ، امضای توافق نهایی برای پیشبرد این پروژه پس از نتیجه گیری هر دو طرف صورت می گیرد که می تواند "برنده" برای کنسرسیوم تحت نظارت SAIL و دولت افغانستان باشد. وی با اشاره به اینکه قانون جدید ، پلی برای دستیابی به مذاکره نهایی است ، وی اظهار داشت که کاهش نرخ اندازه پروژه ممکن است به نتیجه نرسد.

وی در مورد زیرساخت های ضعیف این کشور گفت که افغانستان علاقه ای به افزایش آن دارد و به همین دلیل تقاضای فولاد نیز می تواند از 1.6 تن در حال حاضر به 10 تن در طی 5 سال افزایش یابد. هارس در پاسخ به این سوال که آیا دولت افغانستان اجازه خواهد داد سنگ آهن را به هند وارد کند ، در پاسخ تأیید کرد ، اما تصمیم گیری در اختیار کنسرسیوم هند است.

وی همچنین این گزینه را به آیسسکو واگذار کرد که آیا سنگ معدن را از طریق پاکستان یا از طریق ایران حمل و نقل کند. کنسرسیوم SAIL به رهبری AFISCO موفق به کسب سه بلوک ، با ذخیره تقریبی 1.28 میلیارد تن سنگ آهن با درجه بالا ، از معدن حاجیگک در نوامبر 2011 ، شد. این کنسرسیوم دارای شرکت های بخش دولتی SAIL ، RINL و NMDC است که دارای 56 ترکیب هستند. درصد سهام بقیه توسط بازیکنان خصوصی مانند JSW ، JSPL و Monnet Ispat & Energy در میان دیگران برگزار می شود. بانک دولتی هند می خواهد یک آژانس مدیریت را برای اجرای رسوایی Bhushan Steel Ltd وارد کند و وام دهندهانی را برای حمایت از آنها در نظر دارد تا از آن محافظت کند. وامهای ممتاز 40،000 روپیه از 51 بانک و اطمینان حاصل شود که یک سیستم در حال بارگذاری بیش از حد ، بازدیدهای بعدی را حفظ نمی کند. کنسرسیوم وام دهندگان به سرپرستی بانک ملی پنجاب برای بحث در مورد این هفته هفته آینده تشکیل جلسه می دهد.

 آروندتاتی باتچاریا ، رئیس بانک امور خارجه هند وزن ورق گالوانیزه ، روز جمعه در جمع خبرنگاران در بمبئی اظهار داشت: "ما سعی خواهیم کرد یک آژانس مدیریتی ایجاد کنیم که روزانه فعالیت این واحد را تحت نظارت داشته باشد." "ما نمی خواهیم این مسئله به هیچ عنوان دچار مشکل شود و برای مواجهه با ما مشکل ایجاد کند."

دفتر مرکزی تحقیقات هفته گذشته ، Neajaj Singhal ، معاون رئیس فولاد Bhushan و Arun Agarwal مدیر ارشد مالی به اتهام رشوه دادن رئیس بانک سندیکا و مدیر عامل SK Jain را به جرم شرایط وام مطلوب بازداشت کرد. بانکدار نیز دستگیر شد. سهام بوشان فولاد در طی هفته 44٪ کاهش یافته است زیرا سرمایه گذاران از طولانی شدن مشکل در این شرکت می ترسند.

وی گفت: "ما به ما پیشنهاد می کنیم که یک آژانس مدیریتی دریافت کنیم و اگر این وزن ورق گالوانیزه مورد تأیید وام دهندگان کنسرسیوم را دریافت کند ، ما این موضوع را به هیئت مدیره شرکت می دهیم تا در چنین آژانس هایی قرار دهیم." این اقدام به دنبال مسیر واضح فرماندار بانک مرکزی هند ، راغورام راژان است که بانک ها نسبت به وام های بد اقدام به عمل آورند تا بتوانند مالی خود را کاهش دهند.

SBI 6،000 کرور در معرض نور قرار دارد

به گفته بلومبرگ ، هند در مقایسه با برخی اقتصادهای دیگر در این جبهه ضعیف است. وام های بد در هند 4٪ از کل پیشرفت ها را در پایان ماه مارس در برابر 1.04٪ در چین و 0.85٪ در کره جنوبی به خود اختصاص داده است. در حالی که SBI هیچ نمایندگی را نامگذاری نکرده است ، شرکت هایی مانند Alvarez & Marsal (A&M) و Deloitte شناخته شده اند که در این زمینه در هند تخصص دارند. SBI قبلاً A&M را برای اجرای Sai Infotech ، یک شرکت نرم افزاری منصوب کرده بود که طرفدار وی پس از عدم بازپرداخت عوارض خودداری کرد.

گفته می شود شانس پذیرش وزن ورق گالوانیزه پیشنهاد یک آژانس مدیریت برای نظارت بر عملیات با توجه به پاسخ مثبت قبلی خود در هنگام تصادف منجر به وام دهندگان شد که پیشنهاد می کند یک آژانس ایمنی را استخدام کند خوب است. بانک امور خارجه بانک اصلی برای وام های در گردش سرمایه با قرار گرفتن در معرض 6،000 روپیه در حالی است که بانک ملی پنجاب بانک اصلی وام های مدت است. بانک سندیکا در معرض 1.500 کرایه روپیه به فولاد بوشان است.

وام دهندگان پیش از این در معرض 28000 کرور روپیه شرکت وزن ورق گالوانیزه بودند. در ماه های اخیر ، آنها وام های اضافی 7000 روپیه کرور را تحریم کردند که نامشان در معرض قرار گرفتن قرار گرفت


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۵ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۵:۰۸ | نویسنده : picklingplate | نظرات (0)نظرات (0)

بزرگترین خریدار تولیدکنندگان فروشنگان بازار فولاد جهانی

NA ، بزرگترین خریدار تولیدکنندگان از جمله Rio و BHP Billiton Ltd. در حال گسترش عرضه هستند ، شرط بندی افزایش حجم معادن آنها بیش از کاهش قیمت ها خواهد بود.

والش گفت: "ما کمترین هزینه تولید کننده در جهان هستیم" و قیمت های حدود 100 دلار "واقعاً پایدار هستند." "ما همچنین ظرفیت اضافی را در اختیار شما قرار می دهیم که به بهبود پیشرفت های سودآوری ما کمک می کند."

ریو در ساعت 12:30 بعد از ظهر 1.7 درصد به A 65.02 دلار افزایش یافت. در سیدنی امسال سهام 4.6 درصد افت داشته است.

املاک چین

به گفته مورگان استنلی ، قیمت سنگ آهن ممکن است در سال 2015 به 90 دلار در هر تن و در سال 2016 به 87 دلار برسد زیرا محدودیت های اعتباری و عدم اطمینان پیرامون بازار املاک چین به این معنی است که کارخانه های فولاد ممکن است تمایلی به انجام مجدد سهام در مقیاس بزرگ نداشته باشند. (MS) سنگ آهن ممکن است طی 5 سال به 80 دلار در هر تن برسد ، گلدمن ساکس گروه (GS) در گزارشی در تاریخ 15 ژوئیه گفت. قیمت ها در تاریخ 16 فوریه 2011 به رکورد 191.90 دلار در هر تن رسید.

طبق تخمین های UBS AG ، ریو تینتو سنگ آهن را با هزینه حدود 44 دلار در هر تن ، در مقایسه با 53 دلار برای BHP Billiton Ltd. ، 68 دلار برای Vale SA (VALE3) و 77 دلار برای Fortescue Metals Group Ltd. (FMG) تولید می کند. (UBSN) دیروز در بیانیه ای گفت: عملیات ریو مستقر در لندن در منطقه Pilbara در استرالیا غربی تولید را از سال آینده به بیش از 330 میلیون تن گسترش خواهد داد. تولید سنگ آهن سه ماهه دوم با 11 درصد افزایش به 57.5 میلیون تن رسید.

والش گفت که مذاکرات با دولت مغولستان درمورد بسته 4 میلیارد دلاری تأمین اعتبار برای تأمین اعتبار برای گسترش زیرزمینی معدن مس Oyu Tolgoi ادامه دارد.

نخست وزیر Altankhuyag Norov نخست وزیر مغولستان در این ماه پس از آنکه 1700 کارگر را در این کار در آگوست به دنبال تصمیمی برای تأخیر در توسعه ، اخراج کرد ، از ریو خواست که سرعت توسعه خود را تسریع کند. پرونده های Algoma Steel Steel برای فصل 15 حفاظت
17 ژوئیه 2014 Steel Essar Steel Algoma Inc
Essar Steel Algoma Inc. ، یک سازنده فولاد کانادایی ، دادرسی دادگاه را در انتاریو آغاز کرد تا با اکثریت صاحبان اوراق بهادار ناامن موافقت کند تا بدهی خود را دوباره سامان دهد.

Algoma همچنین برای حمایت از طلبکار در ایالات متحده ، تحت فصل 15 قانون ورشکستگی ، که به شرکت های خارجی محافظت از طلبکاران در ایالات متحده می دهد ، در حالی که آنها در تلاش هستند تا امور مالی خود را در کشور دیگری بازسازی کنند ، محافظت می کند. این شرکت تعهدات بیش از 1 میلیارد دلار را در این فهرست ذکر کرده است.

این شرکت روند نزولی در تجارت خود را به ترکیبی از رکود اقتصادی ، اختلال در هوای شدید ، افزایش قیمت مواد اولیه و افزایش هزینه های بازنشستگی نزدیک به مدت نسبت داده است.

براساس بیانیه امروز شرکت ، سهامداران اوراق بهادار ناامن که 70 درصد از 384.7 میلیون دلار اوراق قرضه Algoma را از 9.875 درصد اوراق قرضه تشکیل می دهند ، موافقت کردند با طرحی که باعث کاهش اهرم و جذب مجدد سازنده فولاد شود.

براساس این توافق نامه ، اوراق قرضه مطابق تشکیل پرونده ورشکستگی ، 32.5 درصد از مطالبات را به صورت نقدی و یک برگه تضمین شده جدید برای 55 درصد بدهی های قدیمی دریافت می کنند. بازپرداخت بدهی تضمین شده. با توجه به تشکیل پرونده ورشکستگی ، Essar Global Fund Ltd. به همان میزان 300 میلیون دلار سرمایه جدید به واحد کانادایی ، از جمله 100 میلیون دلار قبل از تصویب این طرح ، کمک خواهد کرد.

Essar Global Fund واحدی از شرکت Essar Global Ltd. با مسئولیت بمبئی است که والدین Essar Steel Algoma است.

پرداخت رد شد

Sault Ste پس از رد کردن سود بهره 15 ژوئن در اوراق قرضه نا امن ، Sault Ste. مطابق بیانیه 16 ژوئن ، ماری ، شرکت مستقر در انتاریو با مذاکره کنندگان طلب نا امن و همچنین دارندگان اوراق قرضه امن خود برای مذاکره مجدد یا تغییر ساختار سرمایه 1.2 میلیارد دلاری خود وارد مذاکره شد.

کلیان قوش ، مدیر اجرایی الگوما گفت: "این مسیر بهترین راه را برای به حداکثر رساندن ارزش بلند مدت و در عین حال اطمینان از عرضه برای مشتریان و امنیت مداوم برای کارمندان ، بازنشستگان ، فروشندگان و سایر ذینفعان مهم دیگر ، که ملاحظات اساسی بودند ، ارائه می دهد." بیانیه امروز

براساس این بیانیه ، Essar Global پس از سرمایه گذاری مجدد از Algoma ، 400 میلیون دلار اوراق بهادار 9.375 درصد 400 میلیون دلاری خود را در مارس 2015 تأمین خواهد کرد. براساس این بیانیه ، مشتاق شروع کار در هندوستان پس از 9 سال انتظار برای تأمین ترخیص کارخانه Greenfield خود ، فولاد کره جنوبی است. سه مقام صنعت فولاد روز چهارشنبه گفتند ، سازنده Posco در حال بررسی امکان راه‌اندازی کارخانه فولاد در ادیشا به طور مشترک با فولاد مسکو است.

ماه گذشته تفاهم نامه ای بین دو شرکت امضا شد و در صورت موفقیت این مذاکرات ، Posco یک کارخانه فولاد فناوری 60000 تن Finex را در کره جنوبی از بین می برد ، آن را به ادیشا می فرستد و آن را در سایت کارخانه Mesco در ایالت قرار می دهد. مقامات گفتند

سخنگوی Posco هند ، سخنگوی Posco هند ، گفت: "هدف اصلی (تفاهم نامه) انجام مطالعه مشترک برای امکان همکاری تجاری است." لی در پاسخ کتبی به سوالات ایمیل ارسال کرد. لی افزود: "با توجه به تنظیم (تأسیس) تاریخ جدید گیاهان و ساختار سهامداری ، از آنجا که این مرحله هنوز هم در مرحله مطالعه است ، همه چیز تا زمان نهایی شدن مطالعه ناشناخته است."

 مانیس


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۴ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۰:۵۳ | نویسنده : picklingplate | نظرات (0)نظرات (0)

مواد اولیه برای کارخانه فولاد سازی

مواد اولیه برای کارخانه ArcelorMittal در Taranto - سایپرز ، باشگاه دانش از منابع اتحادیه آموخته می شود. تصمیم شرکت با هدف متوقف کردن یکی از دو خط آگلومراسیون مرتبط است. در روزهای اخیر ، آد لوسیا مورسلی از تعطیل تدریجی و منظم کارخانه ها در پی رکود قرارداد اجاره نامه با هدف خرید کارخانه خبر داد. ArcelorMittal از ژوئیه گذشته و پس از توقیف چهارم بیرون زده (مورد استفاده برای فرود مواد معدنی) به دستور دادستانی عمومی پس از مرگ وی در تصادف در عملکرد جرثقیل Mimmo Massaro ، که از 10 ژوئیه گذشته دستور داد ، استفاده از اسکله چند بخش را آغاز کرده بود.

TUONA CONFINDUSTRIA: کشور نمی تواند مقررات خاصی را بدست آورد

مانور و حکم مالی ، با "بحث" که به همراه آن آغاز شد ، "و آخرین تحولات" در مورد ایلوا سابق "نه تنها آنها قادر به ایجاد جو اعتماد به شرکتها نیستند ، بلکه آنها را با مداخلات بداهه ناآرام می کنند. ، همچنین در زمینه فعالیت آنها ». بنابراین استماع Confindustria در این مانور. "آخرین تحولات در مورد ایلوا نشانگر ناتوانی کشور در ارائه قوانین مشخص و روشن به شرکت ها" و "ارزیابی اثرات برخی تصمیمات بر اقتصاد واقعی" است. "یادآوری این نکته مفید است که مفهوم پایداری یک مؤلفه زیست محیطی ، بلکه یک جنبه اجتماعی نیز دارد و خطر در این مورد این است که اولی حل نشده ، حتی به خطر بیاندازد". این توسط مدیر کل Confindustria ، مارکلا پانوچی در جلسه استماع مانور در جلسات کمیته های بودجه مجلس سنا و مجلس اظهار داشت ، با تأکید مجدد اینکه فقدان قوانین خاص به ما اجازه نمی دهد که "جوی اعتماد" را از نو بسازیم و در واقع "اثر به احتمال زیاد خواهد بود. اضطراب در دنیای اقتصاد و پرواز سرمایه گذار ».

BONELLI (VERDI): شبه جزایی یک مجوز برای اجرای قانون است - "اگر اصلاحیه ارائه شده توسط حزب رنزی در مورد ترمیم سپر مجازات برای ArcelorMittal تصویب شود ، این یک مرحله چشمگیر برای حاکمیت قانون کشور ما است و یک جهش را باز می کند. در تاریکی که اوضاع را به دهه ها برگرداند ». بنابراین در یک یادداشت آنجلو بونلی ، هماهنگ کننده ملی فدراسیون سبزها.

وی ادامه داد: "دهه های دستاوردهای قانونی و زیست محیطی باید از بین بروند - ادامه دهنده محیط زیست - زیرا در هیچ کجای دنیا سپر مجازاتی برای کسانی که فعالیت های صنعتی دارند وجود ندارد: اگر شما را آلوده کنید ، قانون مجازات می شوید. گروه فرانسوی-هندی ArcelorMittal اختلاف نظر جدی در مورد نقض قوانین زیست محیطی در سراسر جهان داشته است. "، او با استناد به برخی موارد در مورد فرانسه ، کانادا و ایالت ایندیانا (ایالات متحده) یادداشت می کند. سرانجام ، بونلی اظهار داشت که "رئیس جمهور جمهوری اوکراین به دلیل عدم توانبخشی محیط زیست در برخی مناطق تخلف کرده است. این نشان می دهد که ArcelorMittal فقط در ایتالیا ، حتی erga omnes ، یعنی برای همه گیاهان موجود در قلمرو ایتالیا اعطا می شود. آن از تارانتو ، مصونیت کیفری است ، زیرا در هیچ کجای دنیا اتفاق نمی افتد ».

"کسی که امروز در پخش برنامه های تلویزیونی از پشت سرگذاشتن این داستان صحبت می کند ، کسانی هستند که در این هفت سال مسئولیت عظیمی را برعهده داشته اند ، زیرا آنها فکر می کردند که ایلوا سابق می تواند در حالی که همچنان تولید می کند ، احیا شود ، اما همه می دانند که این غیرممکن بود." . "تأیید سپر جنایی - نتیجه گیری از بونلی - به معنای مجازات آزادی آلایندگی با حمله به سلامت شهروندان است."

کلمات CONTE

"فقط اگر میتال نظر خود را تغییر داده و به ما بگوید که وی به تعهدات مندرج در قرارداد احترام می گذارد - یعنی تولید در مدت زمان مجاز ، اشتغال کامل و خرید ایلوا سابق در سال 2021 - می توانستیم نوعی از سپر را ارزیابی کنیم" ، که "دلیل آن نیست". . این نخست وزیر ، جوزپه کنته در مصاحبه ای با ایل فاتو کوتیدیانو اظهار داشت ، که در آن وی از "نشست جدید به زودی با مالکان" سخن گفت و "نبرد قانونی" را اعلام کرد.

"برای جلب توجه آقای میتال در مورد اهداف واقعی خود ، من بلافاصله سپر را به او پیشنهاد کردم: او پاسخ داد که به هر حال او را ترک خواهد کرد ، زیرا مشکل صنعتی است نه قضایی. بنابراین کسانی که می خواهند سپر را برای ایجاد یک alibi برای میتال دوباره وارد کنند ، از اینکه میتال از آن استفاده نمی کند ، آن alibi "غفلت می کنند." کنته ، یادداشت می کند که جلسه جدید و سرنوشت ساز جدیدی را برای فهمیدن اهداف آنها در نظر می گیرد. آنها ابتکار عمل طولانی مدت قضایی را آغاز کرده اند و ما پیش بینی می کنیم آنها - با تأکید بر وی - با پیش گیری از احتیاط طبق ماده 700 قانون آیین دادرسی مدنی ، تا رسیدگی قضایی دلایل آنها و دلایل ما را از دادگاه میلان طی 7-10 روز دریافت کنند ».

وی افزود: "ما با توجه به موضوعات جایگزین احتمالی ، با عناصر پاتوآنلی ، وزیر امور خارجه را به دست می آوریم ، در صورتی که آرچلور میتال تأیید دفع ایلوا سابق را تایید کرد. ما جنگ حقوقی را آماده می کنیم ، و این اطمینان را داریم که شانس موفقیت بسیار خوبی داریم. و در عین حال ما برای یک راه حل جهانی کار می کنیم ، که آنرا "کشتی سازی تارانتو" خواهیم نامید ،


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۰:۲۷ | نویسنده : picklingplate | نظرات (0)نظرات (0)

درباره الکترو صنعت پارسه

درباره الکترو صنعت پارسه

تعمیرات تخصصی الکترونیک صنعتی ( تعمیر اینورتر درایو ، تعمیر سافت استارتر ، تعمیر تجهیزات اتوماسیون صنعتی و... )

الکترو صنعت پارسه با سالها تجربه و با همت و هم فکری تعدادی از مهندسین و کارشناسان باسابقه و مجرب در رشته های الکترونیک و برق و صنایع وارد بازار کار و تعمیرات تخصصی انواع بردهای الکترونیکی از جمله تعمیر اینورتر درایو ، سافت استارتر و تعمیرات تجهیزات اتوماسیون صنعتی شده است.

هدف و انگیزه اصلی در راه اندازی این مجموعه تلاش مستمر در راه ساختن و آبادانی میهن عزیزمان و بی نیازی کشورمان در زمینه تعمیرات و خدمات رسانی به صنعت بود است .

در همین راستا تکنسینهای فعال در الکترو صنعت پارسه با بهره گیری از نیروهای تحصیل کرده و مستعد در عرصه تعمیرات اینورتر درایو های AC - DC - SERVO ، تعمیر سافت استارت،تجهیزات اتماسیون صنعتی،PLC،HMI،تعمیر ایسیو و یونیت کنترولرها،تجهیزات مدرن صنعتی،برد لوازم پزشکی،لوازم خانگی در کشورعزیزمان نمودند.

همچنین الکترو صنعت پارسه در زمینه مشاوره و راه اندازی تجهیزات صنعتی فعالیت مستمری داشته و دارد.

سعی و تلاش مدیریت الکترو صنعت پارسه افزایش بهره وری همراه با توسعه امکــــــانات سخـــت افزاری و نرم افزاری در شرکت و نیز انجام اصولی و کارشناسی کلیه پروژه ها با استفاده از امکانات و دانش نیروهای متخصص بوده است .

همچنین مجموعه ما اماده عقد قرارداد با شرکتها - سازمانها و کارخانجات جهت امور گارانتی تامین و نگهداری محصولات تولیدی و وارداتی میباشد.

تعمیرات تخصصی در مجموعه الکترو صنعت پارسه :

تعمیرات اینورتر های صنعتی / سافت استارتر / کنترل دما / ایسیو و یونیتهای کنترل

 • اینورتر های AC                                 
 • اینورترهای DC
 • سروو درایوها
 • سافت استارتر ها
 • کنترل کننده های دما
 • ایسیو و مانیتورهای ماشیهای سنگین و راهسازی

تعمیرات درایو های صنعتی شامل موارد زیر میباشد :

 • تعمیر مدار قدرت
 • تعمیر مدار سوئیچینگ ( تغذیه )
 • تعمیر مدار DC BUS
 • تعمیر مدار گیت درایو IGBT
 • تعمیر مدار گیت درایو تریستور
 • تست و تعویض پل دیود و IGBT
 • تعمیر بانک خازنی
 • تعمیر مدار CPU
 • تعمیر  کارت های I/O
 • تعمیر کی پد و نمایشگر
 • رفع انواع خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری
 • تعمیرات اینورتر

تعمیرات سافت استارتر شامل موارد زیر میباشد : ( تعمیر سافت استارت )

 • تعمیر مدار سوئیچینگ ( تغذیه )
 • تعمیر مدار گیت درایو تریستور
 • تعمیر مدار بای پس
 • تعمیر مدار I/O
 • تست و تعویض تریستور
 • تعمیر CPU
 • تعویض رله های بای پس
 • تعمیر کی پد و نمایشگر
 • رفع انواع خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری

تعمیرات کنترل دما شامل موارد زیر میباشد :

 • تعمیر مدار سوئیچینگ ( تغذیه )
 • تست رله ها
 • تست سنسور و عملکرد کنترلر
 • تعمیر کی پد و نمایشگر
 • رفع انواع خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری

تعمیرات ایسیو و مانیتور های خودروهای سنگین و راهسازی : ( تعمیر ایسیو )

تعمیرات مدارهای الکترونیکی انواع ماشینهای راهسازی ، اتوبوس ، تریلر ، کامیون  جرثقیل و ... تمامی برندهای موجود

 • تعمیر یونیت کنترل موتور
 • تعمیر یونیت کنترل گیربکس
 • تعمیر یونیت مدیریت ترمز
 • تعمیر یونیت  سیستم تعلیق
 • تعمیر یونیت تولید باد
 • تعمیر یونیت سیستم هشدار
 • تعمیر یونیت فلاشر
 • تعمیر یونیت کنترل آلاینده های خروجی
 • تعمیر یونیت کنترل تجهیزات اتاق
 • تعمیر مدار کولر و تهویه مطبوع
 • تعمیر یونیت ریتاردر
 • تعمیر مانیتور
 • تعمیر کیلومتر
 • برنامه ریزی و تغییر پارامتری

 

امکان تعمیر بردهای در مجموعه الکترو صنعت پارسه به شرح زیر میباشد : ( تعمیرات اینورتر )

تعمیرات تخصصی اینورتر درایوهای AC - DC - SERVO در کیلوات مختلف ( تعمیرات اینورتر )

تعمیرات تخصصی سافت استارتر ها در کیلوات های مختلف ( تعمیر سافت استارت )

تعمیرات تخصصی انواع تجهیزات اتماسیون صنعتی ( HMI-plc و ... )

تعمیرات تخصصی انواع کنترل دما ها

تعمیرات تخصصی انواع بردهای صنعتی ( سویچینگ-منابع تغذیه و... ) ( تعمیرات درایو )

تعمیرات تخصصی تجهیزات ابزار دقیق

تعمیر تخصصی انواع یونیت کنترلرها - ecu خودروها و ماشین الات راهسازی – سنگین – خودروهای وارداتی و ایرانی

تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی خودرو و ماشین الات صنعتی

تعمیر تخصصی انواع بردهای الکترونیکی لوازم خانگی

تعمیر تخصصی انواع بردهای صنعتی (cnc و ... )

تعمیر تخصصی اینورترهای جوش رکتیفایر

تعمیر تخصصی بردهای لوازم پزشکی

تعمیر تخصصی انواع سوِیچینگ

مهندسی معکوس طراحی ساخت و کپی مدارات الکترونیکی

و ...

برندهای اینورتر ( تعمیرات اینورتر ) ، سافت استارترها ( تعمیر سافت استارت ) و کنترل دماهای صنعتی:

کنترل تکنیک Control Techniques - امرسون Emerson - دلتا Delta - ال اس LS - کب KEB - ای بی بی ABB - پارکر Parker - یوروترم Eurotherm - یاسکاوا Yaskawa - امرن Omron - اشنایدر Schneider Electric - زیمنس Siemens - دانفوس Danfoss - امترون Emotron - تله مکانیک Telemecanique - وکن Vacon - الین Elin - سانفار Sunfar - جفران Gefran - پاترن Powtran - لنزه Lenze - بامولر Baumueller - سانترنو Santerno - اینوت Invet - هیتاچی Hitachi - ویچی Veichi - پاناسونیک Panasonic  - میتسوبیشی Mitsubishi - هیوندای Hyundai - تکو Teco - کینکو Kinco - پرتو صنعت - SEW - الن بردلی Allen Bradley - فوجی الکتریک Fuji Electric - وگ Weg - ریچ Rich - ای ایستار iAstar - لوری سومر Leroy somer - پاور الکترونیکس power electronics - بالدور Baldor - فانوک Fanuc - مولر Moeller - اتون Eaton - اوکام Aucom .

برندها های خودروهای سنگین و راهسازی ( تعمیر ایسیو ) :

اسکانیا Scania - ولوو Volvo - بنز Benz - مان MAN -  کاترپیلار Caterpillar - کماتسو Komatsu - هیوندای Hyundai - داف DAF - ایوکو Iveco - هینو Hino - دانگ فنگ Dongfeng - ماک Mack - ایسوزو Isuzu - رنو Reno - دوسان Doosan - کمنز Cummins - هیتاچی Hitachi - کامینز Cummins و...

در صورت داشتن هر گونه سوال ( تعمیرات اینورتر ) با کارشناس فنی تماس حاصل فرمائید : ۰۹۱۲۹۲۱۸۶۸۰ حیدری

اطلاعات تماس بیشتر :

تلفن : 02166386445 ------ 02166857821
همراه : 09129218680 
آدرس سایت منبع : www.e-s-p.ir
ایمیل : workshop.esp.ir@gmail.com
اینستاگرام : heydari_esp
 تلگرام : electrosp@


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۷ آبان ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۸:۱۴ | نویسنده : picklingplate | نظرات (0)نظرات (0)

چرا باید سقف خانه عایق بندی شود؟

فواید عایق بندی سقف

عایق بام و عایق بندی پشت بام باعث حفظ گرما در خانه می شود
هزینه های گرمایشی را می توان به روش های مختلفی صرفه جویی کرد. نصب و راه اندازی گرمایش مدرن و کارآمد می تواند گزینه ای در یک ساختمان قدیمی باشد ، دقیقاً مانند مدیریت گرمایش مقرون به صرفه و محدود کردن دمای اتاق تا 21 درجه سانتیگراد در طول روز و 18 درجه سانتی گراد در شب. ترموستات رادیاتور و تهویه مناسب نیز در کاهش هزینه های گرمایش در ساختمان های جدید و قدیمی نقش دارد.

همه اینها فایده ای ندارد اگر گرمای ارزشمند بتواند از پشت بام غیر عایق فرار کند. همچنین عایق حرارتی در ساختمان قدیمی یا عایق بندی نشده بام اجرا نشده منجر به از بین رفتن گرما می شود. عایق سقفی چیست؟ به عنوان عایق بندی سقف ، معیارهایی گفته می شود که ضریب انتقال حرارت سقف را بهبود می بخشد. به عبارت دیگر ، یک عایق بام با دقت اجرا شده گرما را در خانه نگه می دارد ، که به طور قابل توجهی هزینه های گرمایش را کاهش می دهد. در ساختمان قدیمی موجود ، گرمایش و عایق بندی بام باید با هم تجدید شود. اقدامات اضافی مانند پایین آمدن دمای سیستم گرمایشی پس از ساخت عایق سقف معقول می شود. به عایق بندی سقف چه چیزی باید توجه کنید؟ نکات زیر به شما مروری بر روش های عایق بندی سقف می دهد و می توانید از یکی از آنها نیز استفاده کنید

عایق حرارتی کافی در پشت بام - و اکنون؟


به محض اینکه شک و تردید مبنی بر عدم عایق حرارتی در سقف وجود داشته باشد ، اندازه گیری تصویر حرارتی توصیه می شود. متخصصان آموزش دیده ویژه از یک دوربین تصویربرداری حرارتی برای بررسی کل ساختمان برای نشت ، فرار از گرما و پل های حرارتی موجود استفاده می کنند. مرحله بعدی ممکن است بازدید حضوری با یک شرکت متخصص عایق بندی سقف باشد. بنابراین ، متخصص باتجربه می تواند مشخص کند که آیا علاوه بر عایق سقف باید کارهای اضافی نیز انجام شود.

به طور خاص ، ساختار خرپایی سقف ، روفرها ، داچففتن و کل سقف باید قبل از عایق بندی سقف با دقت مورد بررسی قرار گیرد. در حین بازرسی از سقف نیز باید بررسی شود که آیا سقف سازگار با EnEV است و به دلیل این بازرسی چه الزاماتی را باید بر روی مواد عایق بام و نوع عایق قرار دهید.

کدام عایق سقف بهترین است؟

بسته به میزان عایق مورد نظر شما ، بودجه و میزان عایق بودن ملک انواع مختلف عایق توصیه می شود. 

در صورت نیاز به تجدید پوست سقف ، عایق رفر نیز برای ساخت عایق سقف مناسب است. لایه عایق یک سطح مداوم را تشکیل می دهد که پس از آن سقف می آید. با استفاده از این نوع عایق ، نقاط ضعف مرتبط با انرژی به حداقل می رسند. علاوه بر این ، با نصب عایق به طور مستقیم در زیر پوست سقف ، ظاهر فضای زندگی دست نخورده باقی می ماند. باید روشن شود که آیا مجوز از طرف ساختمان ساختمان باید اخذ شود یا خیر.

اما اگر پوست سقف دست نخورده باشد ، عایق بندی سقف از داخل می تواند مفیدتر باشد ، در اینجا هر دو عایق ریفر میانی و Untersparrendämmung امکان پذیر هستند. پوست سقف دست نخورده باقی مانده و نمدها بین قافیها بسته شده و یا از داخل بر روی قایق ها ثابت می شوند. Untersparrendämmung بسیار کارآمد است ، از آنجا که می توان بدون نیاز به هزینه اضافی اضافی متحمل بهبود قابل توجهی در حفاظت از گرما شد (مواد عایق بین کانترهای ضدعفونی داخلی که برای تخته گچ استفاده می شود ، بسته می شوند).

اگر از اتاق زیر شیروانی به عنوان یک اتاق نشیمن و نشیمن استفاده نمی کنید ، می توانید هزینه های گرمایشی را با نوع دیگری از عایق سقف صرفه جویی کنید: عایق کاری طبقه بالا. این عایق کف صفحات تضمین می کند که گرما از مناطق ساکن در پشت بام و از آنجا به محیط محو نمی شود و به سرعت انجام می شود و بسیار ارزان است.

عایق سقفی چقدر است؟


علاوه بر هزینه مصالح ، برای هزینه عایق بندی سقف هنوز هم مهم است که چقدر تلاش برای صنعتگر پشت آن است. عایق سقف چه مدت طول می کشد؟ عایق ضربه سریعترین نسخه است. برای خانه های یک خانواده ، عایق با استفاده از عایق ضربه ای معمولاً فقط یک روز کاری طول می کشد. در یک عایق ریفری شامل بام نیاز به 4 تا 5 بام حدود 3 هفته برای یک خانه جدا شده (از جمله ساخت داربست ، تجهیزات ساخت و ساز ، برداشتن سقف ، چوب ، Spengler- و Dämmarbeiten).

به طور کلی ، عایق ضربه ای در طبقه بالا ارزانترین نسخه عایق سقف است. این خصوصاً در صورت عدم توسعه اتاق زیر شیروانی ، ارزش توجه دارد. عایق ریفری توصیه می شود ، حتی اگر پوست بیرونی سقف تجدید شود. بسته به افزایش قیمت سوخت و عایق بندی سقف انتخابی ، سرمایه گذاری در سقف شما طی 5 تا 20 سال هزینه خود را پرداخت می کند.
کدام ماده برای عایق سقف؟ سؤال از مواد عایق مناسب
تعداد زیادی عایق عایق بام در بازار عایق مناسب سقف را برای هر سقف و درخواست هر مشتری فراهم می کند. اطلاعات دقیق تر درباره انواع مختلف عایق بام را می توان در مقاله مقایسه عایق بندی سقف ما مشاهده کرد. علاوه بر مصالح عایق بندی واقعی ، موانع بخار ، موانع بخار و میله های احتمالی نیز باید با هزینه عایق سقف محاسبه شوند.
اگر می خواهید بعد از ساخت عایق حرارتی در قسمت امن باشید ، می توانید یک تست دمنده را انجام دهید. همچنین کنترل موفقیت آمیز با اندازه گیری تصویر حرارتی بیشتر می تواند نتایج پس از عایق را نشان دهد. عایق ها تنها در صورتی مؤثر هستند که پوست سقف در شرایط عالی باشد. در غیر این صورت ، رطوبت می تواند به سرعت از طریق بارندگی وارد مواد شود. علاوه بر از بین رفتن اثر عایق ، احتمال قالب نیز وجود دارد. کیفیت سد بخار ، که باید از جنس هوای مستحکم باشد ، برای عمر سقف بسیار مهم است.

چه کسی تصرف سقف را بر عهده می گیرد؟


شرکت های واجد شرایط اطمینان می دهند که سقف شما مطابق با EnEV است و می توانید از KfW از یارانه بهره مند شوید. برای عایق سقف KfW 151 و 152 و یارانه KfW 430 واجد شرایط هستند. برنامه های مربوطه برای تأمین بودجه باید قبل از اجرا با مشاور انرژی ارائه شود. از این رو سقف های منطقه شما برای رسیدن به ارزش عایق مناسب برای ارتقاء ، اولین نقطه تماس برای عایق بندی سقف شما هستند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۱:۱۵ | نویسنده : picklingplate | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By viablog.ir:.